top of page

Communication agency

AGENTURA.png

Mes mąstome antraštėmis. Turime taisyklę: visada einame tiesiai prie esmės. Tai požiūris, kurio laikomės visuose savo darbuose, todėl negaištame nei savo klientų, nei jų auditorijos laiko painiais pasakojimais, nereikalingomis detalėmis ar pasiteisinimais. Inovatyvūs skaitmeniniai sprendimai papildo mūsų pagerintą ir integruotą tradicinių viešųjų ryšių panaudojimą, kurį laikome sėkmingų rezultatų pagrindu. Siūlome antraštės vertas komunikacijos paslaugas, atskleidžiančias jūsų prekės ženklo esmę. Kartais teisinga antraštė tėra viskas, ko reikia, o tam mes čia ir esame.

 

HEADLINE. Komunikacija verta antraštės.

Esame viena iš pirmaujančių komunikacijos agentūrų Lietuvoje ir atstovaujame vieną didžiausių pasaulio komunikacijos tinklų Burson Cohn & Wolfe.

 

Didžiuojamės savo apdovanojimų vertomis kūrybiškomis idėjomis ir paveikia, rezultatus atnešančia komunikacija. Dirbdami taikome efektyviausias tarptautines praktikas, leidžiančias įsivertinti grėsmes ir galimybes, apibrėžti lūkesčius ir rezultatus, pasirinkti praktikoje išbandytas komunikacijos priemones.

ABOUT US
SERVICES
PASLAUGOS.png

Mūsų komanda turi visapusiškos patirties ir kūrybinės energijos sukurti ir išplėtoti produktų įvedimo bei turinio rinkodaros kampanijas, vidinės komunikacijos bei nuomonės lyderių projektus. Kasdien gilinamės į nuolat kintantį skaitmeninių medijų pasaulį ir pagal poreikį integruojame inovatyvius medijos kanalus bei žinutės formas į tradicines viešųjų ryšių sklaidos priemones. Padedame užmegzti ir palaikyti santykius su įvairiomis interesų grupėmis, atkreipti dėmesį į svarbias problemas ir inicijuoti diskusijas visuomenei aktualiais klausimais.

 

Mūsų strateginės įžvalgos virsta efektyvia įmonės komunikacija ir kuria pamatuojamą pridėtinę vertę.

KORPORACINĖ

KOMUNIKACIJA

PREKĖS ŽENKLO

KOMUNIKACIJA

KRIZIŲ

KOMUNIKACIJA

SOCIALINĖS IR

SKAITMENINĖS

KAMPANIJOS

TURINIO

RINKODARA

NUOMONĖS LYDERIŲ

KAMPANIJOS

DARBDAVIO ĮVAIZDŽIO

FORMAVIMAS

RENGINIŲ

RINKODARA

MULTIMEDIJA IR VIZUALUS

ISTORIJŲ PASAKOJIMAS

CLIENTS
KLIENTAI.png

Tarp mūsų klientų – rinkoje žinomos vietos ir tarptautinės įmonės bei prekės ženklai, kuriems esame padėję įgyvendinti skirtingo masto ir įvairių kompetencijų reikalaujančius viešųjų ryšių projektus. Per daug metų atstovavus įvairius verslo sektorius, turime visapusiškos patirties finansų, sveikatos priežiūros, energetikos ir technologijų taip pat maisto, mados ir gyvenimo būdo srityse.

KONTAKTAI.png

UAB Headline Agency

Mėsinių g. 5,

LT-01133 Vilnius

info@headline.lt


Naujiems klientams:

Jonas Blinstrubas

Direktorius

 

T: +370 685 04820

jonas@headline.lt

Rekvizitai:

UAB Headline Agency

Įm. kodas: 301163601

PVM kodas: LT100003575114

Sąsk: LT947044060006166442

SEB bankas AB

Banko kodas: 70440

CONTACT
bottom of page