Mes mąstome antraštėmis. Turime taisyklę: visada einame tiesiai prie esmės. Tai požiūris, kurio laikomės visuose savo darbuose, todėl negaištame nei savo klientų, nei jų auditorijos laiko painiais pasakojimais, nereikalingomis detalėmis ar pasiteisinimais. Inovatyvūs skaitmeniniai sprendimai papildo mūsų pagerintą ir integruotą tradicinių viešųjų ryšių panaudojimą, kurį laikome sėkmingų rezultatų pagrindu. Siūlome antraštės vertas komunikacijos paslaugas, atskleidžiančias jūsų prekės ženklo esmę. Kartais teisinga antraštė tėra viskas, ko reikia, o tam mes čia ir esame.

 

HEADLINE. Komunikacija verta antraštės.

Visus 20 metų, kuriuos gyvename viešųjų ryšių pasaulyje, vadinome save BVRG. Tačiau ši žymė leido atsigręžti ir pagalvoti, ką darome geriausiai – todėl ir pakeitėme savo pavadinimą į Headline.

 

Esame viena iš pirmaujančių komunikacijos agentūrų Lietuvoje ir atstovaujame vieną didžiausių pasaulio komunikacijos tinklų Burson-Marsteller.

 

Didžiuojamės savo apdovanojimų vertomis kūrybiškomis idėjomis ir paveikia, rezultatus atnešančia komunikacija. Dirbdami taikome efektyviausias tarptautines praktikas, leidžiančias įsivertinti grėsmes ir galimybes, apibrėžti lūkesčius ir rezultatus, pasirinkti praktikoje išbandytas komunikacijos priemones.

 
 

Mūsų komanda turi visapusiškos patirties ir kūrybinės energijos sukurti ir išplėtoti produktų įvedimo bei turinio rinkodaros kampanijas, vidinės komunikacijos bei nuomonės lyderių projektus. Kasdien gilinamės į nuolat kintantį skaitmeninių medijų pasaulį ir pagal poreikį integruojame inovatyvius medijos kanalus bei žinutės formas į tradicines viešųjų ryšių sklaidos priemones. Padedame užmegzti ir palaikyti santykius su įvairiomis interesų grupėmis, atkreipti dėmesį į svarbias problemas ir inicijuoti diskusijas visuomenei aktualiais klausimais.

 

Mūsų strateginės įžvalgos virsta efektyvia įmonės komunikacija ir kuria pamatuojamą pridėtinę vertę.

 

Tarp mūsų klientų – rinkoje žinomos vietos ir tarptautinės įmonės bei prekės ženklai, kuriems esame padėję įgyvendinti skirtingo masto ir įvairių kompetencijų reikalaujančius viešųjų ryšių projektus. Per daug metų atstovavus įvairius verslo sektorius, turime visapusiškos patirties finansų, sveikatos priežiūros, energetikos ir IT, taip pat maisto, mados ir gyvenimo būdo srityse.

Klientai, su kuriais dirbome 2018 m.: